İmpomes ile Portföy Yönetimi

İMPOMES Mülkiyet Erişim Sistemi, sahip olduğunuz mülkleri en iyi şekilde takip etme olanağı veren bir sistemdir. İmpo İmar A.Ş.’nin uzman kadrosu tarafından beş yılı aşkın süredir devam ettirilen Ar-Ge çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan bu sistem gayrimenkullerin;

 

  • Tapu kayıtlarındaki ipotek, şerh ,haciz vb. durumların takibi
  • Emlak vergisi ve rayiç bedel tespitleri,
  • Emlak beyanı ve emlak vergi borçlarının takibi
  • İmar planlarına göre sahip olduğu yapılaşma koşullarının tespiti
  • Konum, yapılaşma ve işgal durumu tespiti
  • Mevcut durum fotoğrafları, mülkiyet bilgileri tespiti

çalışmalarını gerçekleştirerek, gayrimenkul geliştirme süreçleri ile gayrimenkule ilişkin optimum altlığın hazırlanması ve planlama, değerleme ve hukuk konularında uzman yorumlarıyla gayrimenkul sahiplerine sürekli bir teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunan, gayrimenkul yönetim ve takip sistemidir.

 

Portföy yönetim hizmetimizle, kapsamlı bir mevcut durum analizini takiben, gayrimenkullerin yapısı, karlılık düzeyleri ve potansiyellerine bağlı olarak yatırımcı kurum için geleceğe dönük bir gayrimenkul stratejisi geliştirmektedir.

Yasal, yönetsel, mekansal açılardan herhangi bir sorun teşkil eden gayrimenkullerin varlığında, hızlı ve yaratıcı kurtarma stratejisi ve aksiyon planı oluşturmaktadır.

Yatırımcıya ait gayrimenkul portföyünün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test etmekte ve gerekli revizyonları sürekli bir işlem olarak gündemde tutarak, maksimum fayda ve değer elde edilmesini sağlamaktad

©2019 Property Invest - Istanbul Gayrimenkul Yatırım

İLETİŞİME GEÇ

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?