property ınvest

İstanbul Gayrimenkul Yatırım

İstanbul Gayrimenkul Yatırım (İGY)-İstanbul Property Invest, yatırımcılara Türkiye’de gayrimenkul sahibi olma, proje geliştirme, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile yatırımlarının takibini yapmak üzere 2013 yılında kurulmuştur.

Gayrimenkul geliştirme ve pazarlama, şehir planlama ve imar takip alanlarında 25 yılı aşkın deneyime sahip uzman isimler tarafından kurulan İstanbul Gayrimenkul Yatırım-İstanbul Property Invest, güven, doğruluk ve uzmanlık ilkesi çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal yatırımcıya proje geliştirme sürecinde gerekli yol haritasını oluşturan İGY ekibi, gayrimenkul yatırımından proje geliştirmeye, mülk takibinden proje satış analizine kadar olan tüm süreçlerde yatırımcılara tam hizmet sunmaktadır.

Dünyada en güvenilir ve kazançlı yatırım olarak görülen gayrimenkul yatırımlarında daima yatırımcının kazancını artırmayı hedefleyen İstanbul Gayrimenkul Yatırım-Istanbul Property Invest ekibi, deneyimini tüm yatırımcılarla paylaşmaya hazırdır.

BAŞKANIN MESAJI

HÜSEYİN OFLAZ

ISTANBUL GAYRİMENKUL YATIRIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kurumsal ve ticari gayrimenkul yatırımında doğru kararları almanın ilk adımı, doğru bilgiye sahip olmaktır. Ardından, mülkün doğru değerlendirilmesi, en efektif sonuçları alacak projelerin geliştirilmesi, mülk üzerinde hak kaybına uğramamak için düzenli takibinin yapılması gibi disiplin, bilgi ve uzmanlık gerektiren süreçler yatırımcıları beklemektedir.

Gelir sağlayıcı arazi geliştirme yöntemleri, imar uygulamaları, Pazar araştırmasının yapılması, portföy yönetimi ve mühendislik hizmetleri tüm bu süreçte yatırımcının işini kolaylaştıracak hizmet ve uygulamalar olacaktır.

İstanbul Gayrimenkul Yatırım ekibi olarak bizler, uzman isimlerden oluşan kadromuzla, işte bu hizmetleri sağlayarak yatırımcının bu zor süreçlerin yönetilmesinde her zaman yanında yer almaya çalışıyoruz.

Deneyim, bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız…

“Güven, Doğruluk ve Uzmanlık” ilkelerimiz çerçevesinde hizmetlerimizden yararlanmak için sizleri İstanbul Gayrimenkul Yatırım’a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

FERİT KURTULUŞ

ISTANBUL GAYRİMENKUL YATIRIM GENEL MÜDÜRÜ

Gayrimenkuller, yakın geçmişte olduğu gibi bugünün ve geleceğin dünyasının da en önemli yatırım araçlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Fakat sadece gayrimenkul satın alınması yatırım olarak değerlendirilmemelidir. Önemli olan doğru öngörüde bulunabilmek ve yatırımdan en iyi şekilde faydalanabilmektir. Bunun için de gerek yatırım öncesi gerekse de yatırım sonrasındaki sürecin detaylı analizler çerçevesinde yönetilmesi gerekmektedir.

Biz İstanbul Gayrimenkul Yatırım ekibi olarak sahip olduğumuz birikimler çerçevesinde sizlerin doğru yatırımlar yapmanıza olanak sağlayacak analizlerin hazırlanmasında, stratejilerin belirlenmesinde ve yatırım sürecinin yönetilmesinde yanınızda yer almaktayız.

Saygılarımızla.

©2019 Property Invest - Istanbul Gayrimenkul Yatırım

İLETİŞİME GEÇ

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?